Тваринництво

Куди звертатися за підтримкою птахівникам, постраждалим через війну, розкажуть на форумі Poultry Farming

Куди звертатися за підтримкою птахівникам, постраждалим через війну, розкажуть на форумі Poultry Farming

Для ефективного подолання наслідків російської агресії, відновлення та розвитку галузі птахівництва потрібна стратегія. У громадській спілці «Міжрегіональний союз птахівників і кормовиків України» вважають що вона має складатися з трьох етапів: виживання, відновлення, впровадження ‒ розвитку.

Про програми для українських птахівників під час активної фази війни та після неї генеральний директор Міжрегіонального союзу птахівників і кормовиків України Вадим Шиян розповість у деталях на Міжнародному практичному форумі Poultry Farming.

Захід, який організовує журнал «Наше птахівництво», відбудеться 16-17 квітня у Львові. Тут зустрінуться спеціалісти птахівничої галузі, провідні фахівці й консультанти міжнародного рівня, практики й науковці.

Протягом двох днів роботи форуму керівники зможуть обговорити з колегами ефективний менеджмент у турбулентні періоди, запровадження новітніх технологій для покращення операційних процесів, способи підвищення рентабельності виробництва, нові логістичні шляхи тощо.

Технологам у сфері птахівництва будуть цікаві доповіді фахівців щодо сучасних технологій утримання і вирощування птиці, оптимізації раціонів і виробництва, поліпшення виробничих показників, використання амінокислот із розгалуженим ланцюгом у годівлі курчат-бройлерів.

Традиційно чимало доповідей на форумі присвячено проблемам ветеринарії. Зокрема, йтиметься про причини порушення обміну речовин у птиці, підтримання високого імунного статусу, продукти в годівлі птиці, альтернативні антибіотикам, нюанси ефективної вакцинації.

Ознайомтеся з детальною програмою й доповідачами форуму Poultry Farming і заплануйте свій візит на зустріч із колегами.