USAID допомогла у створенні цілодобового Центру підтримки виробничих підприємств
Виробник солоних снеків ТОВ “Еко-Снекс Юей” через активні військові дії у квітні переїхав з м.Бровари Київської області на Закарпаття.
Про це повідомляє пресслужба Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.
До війни компанія працювала з сервіс-провайдером з розробки програмного забезпечення для контролю виробничого обладнання та налаштування роботи пакувальних апаратів. Проте на новому місці таких спеціалістів не виявилося; програмне забезпечення застаріло, мало помилки в роботі мікроконтролерів і гальмувало процес фасування готової продукції.
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО допомогла ГС «Ю-Фуд» створити цілодобовий Центр підтримки малих і середніх виробничих підприємств, задіяних у виробництві продуктів харчування. Це можливість для якнайменше 80 ММСП харчової промисловості запустити та покращити їх роботу. Центр пропонує цілодобові послуги мобільних бригад спеціалістів: технологів, механіків, слюсарів, електриків та інших експертів для швидкого та ефективного ремонту обладнання на підприємствах.
Фахівець Центру допоміг ТОВ “Еко-Снекс Юей” налаштувати роботу фасувального обладнання, що дозволило оптимізувати, пришвидшити та, у підсумку, збільшити кількість фактично виготовленої продукції. З коректно працюючими фасувальними та пакувальними лініями, компанія є більш конкурентоспроможною, як в комунікації з дистриб’юторами, які задоволені швидкістю виробництва та виконання замовлень, так і на полицях торговельних мереж завдяки якісно упакованій продукції.
Раніше USAID надала Донецькій ОВА безпілотники та індивідуальні радіостанції. Також ми писали, що херсонський агровиш отримав від USAID методології для майбутніх фахівців із землеустрою.