Техніка

Завод SunfloroMash співпрацює з асоціацією аграріїв Придніпров’я

Завод SunfloroMash співпрацює з асоціацією аграріїв Придніпров’я

Вітчизняний машинобудівний заводзапочаткував співпрацю з громадською організацією «Асоціація Аграріїв Придніпров’я».

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

«Основною метою діяльності «Асоціації Аграріїв Придніпров’я» є захист та задоволення законних безпекових, економічних та інших спільних інтересів своїх учасників. Організація сприяє розвитку фермерських господарств, виробників сільгосптехніки та малих і середніх сільськогосподарських товаровиробників, координації їх співробітництва задля підвищення ефективності агропромислового сектору економіки регіону Придніпров’я та України в цілому», – азначаують у виробника.

Додають, що ця співпраця є важливим кроком у розвитку агропромислового комплексу Придніпров’я. Вона не лише допоможе фермерам та аграріям отримати доступ до сучасної та якісної техніки, але й сприятиме загальному підвищенню ефективності аграрного виробництва в країні.

«SunfloroMash та «Асоціація Аграріїв Придніпров’я» об’єднують зусилля, щоб створити нові можливості для аграріїв, забезпечуючи їх усім необхідним для успішного та сталого розвитку. Ця співпраця є прикладом того, як українські виробники можуть ефективно працювати разом з громадськими організаціями, щоб підтримувати та розвивати аграрний сектор економіки», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Відроджений німецький бренд сільгосптехніки Eisen Löwe виходить на український ринок