Міжнародний практичний форум «Інтенсивні: овочі / сад»

м. Львів
Міжнародний практичний форум «Інтенсивні: овочі / сад»

Журнал «Садівництво по-українськи» та інформаційний аграрний портал AgroTimes.UA запрошують на масштабний міжнародний практичний форум «Інтенсивні: овочі / сад».

Масштабний захід триватиме два дні. Кожен день буде присвячений окремому напряму виробництва — овочівництву та садівництву.

Практичні форуми, які проводить журнал «Садівництво по-українськи», — завжди важливі події галузі інтенсивного садівництва та ягідництва України. Однак цей раз програма обіцяє бути максимально масштабною та насиченою: цього вимагає економічний стан у країні та виклики, що постали перед аграріями.

Мета заходу: залучити до обговорення проблем овочівництва та садівництва України світову й вітчизняну спільноти, знайти шляхи відновлення та налагодження ефективного виробництва, донести до фермерів передові технології й удосконалення, що здатні покращити виробничі показники.

«Інтенсивне овочівництво», 22 листопада 2023 року. Львів

Важлива тема перезапуску овочевої галузі в нових умовах, коли Україна втратила виробничі площі на Півдні через війну. Мова буде не лише про відновлення овочевих площ в інших областях, а швидше — про технологічні рішення, підходи та прорив, який мають у цих умовах зробити фермери-овочівники. Тому перший день конференції «Інтенсивне овочівництво» проходитиме у двох залах за окремими напрямами: овочі закритого ґрунту — в одному залі й овочі відкритого ґрунту — в іншому залі.

«Інтенсивний сад», 23 листопада 2023 року. Львів

Садівництво, майже як і овочівництво, сьогодні переживає період перезавантаження — це і заміщення втрачених на Півдні садів, і перехід на більш ринкові культури, сорти, технології. Усе потужнішим та перспективнішим напрямом у садівництві стає фундуківництво — йому відводимо окремий зал і окрему програму третього дня форуму. Тому третій день конференції «Інтенсивний сад» пройде у двох залах за окремими напрямами: зерняткові, кісточкові — в одному залі та фундук — в іншому залі.

На форум запрошено фахових міжнародних консультантів із європейських країн. Також своїм досвідом поділяться успішні українські виробники овочів, фруктів та ягід. Агрономи, технологи та фахівці компаній-постачальників нададуть корисні поради та консультації.

Змістовному спілкуванню сприятиме безпечна й комфортна атмосфера сучасного майданчика у Львові.

КОНТАКТИ

Телефон для реєстрації: +38 098-916-44-99
E-mail: [email protected]а

Поділитись: