Елеватор
Головне:
Елеватор

У майбутньому Володимир-Волинська птахофабрика повністю перейде на випуск курятини без використання антибіотиків

Поділитись:
У майбутньому Володимир-Волинська птахофабрика повністю перейде на випуск курятини без використання антибіотиків

ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» згодом планує відвести всі потужності виробництва для отримання продукції «Епікур» – курятини, отриманої без застосування антибіотиків.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповіла генеральний директор ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліна Сич.

«Сьогодні під брендом «Чебатурочка» виробляємо близько 80% продукції. Згодом плануємо відвести всі потужності виробництва для отримання продукції «Епікур», – зазначила вона. – Як швидко це станеться, залежатиме від реакції ринку на новий продукт».

Враховуючи динаміку зростання продажів, дистрибуцію та популярність продукту серед населення, Аліна Сич вважає, що це питання найближчих років.

Пріоритетним для Володимир-Волинської птахофабрики є ринок України. Хоча підприємство планує розширювати географію експорту та постачати продукцію, зокрема, до країн ЄС. Наразі частка експорту в загальному обсязі виробництва становить близько 2,5%.

Довідка

У грудні 2017 року Володимир-Волинська птахофабрика почала випуск курятини, отриманої без застосування антибіотиків, під торговою маркою «Епікур». За класичною схемою тут вирощують птицю, продукція з якої реалізується під ТМ «Чебатурочка».

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!