Елеватор
Головне:
Елеватор

«Радехівський цукор» придбає «цукрові» активи у «Провесінь-Агроінвест»

Поділитись:
«Радехівський цукор» придбає «цукрові» активи у «Провесінь-Агроінвест»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив придбати ТОВ «Радехівський цукор» (Львівська область) активи з переробки цукрових буряків у ТОВ «Провесінь-Агроінвест» (Львів),

Про це повідомили в АМКУ.

На початку жовтня АМКУ провів опитування учасників ринку щодо концентрації на ринку цукру в зв’язку з придбанням компанією «Радехівський цукор» нового обладнання для переробки цукрових буряків.

Наприкінці вересня Комітет розпочав розгляд справ про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Радехівський цукор» виробничого обладнання з переробки цукрових буряків.

Ці концентрації забезпечать підприємству можливість здійснювати діяльність з переробки цукрових буряків та виробництва цукру на Хоростківському, Збаразькому та Козівському заводах (Тернопільська область).

Довідка

ТОВ «Радехівський цукор» входить до міжнародної групи компаній Pfeifer & Langen, великого європейського виробника цукру, якому також належить ТОВ «Чортківський цукровий завод» (Тернопільська область).

На початку 2017 року Pfeifer & Langen (Німеччина) закрила угоду з придбання шести цукрових заводів в Тернопільській області, які раніше належали холдингу «Т-Цукор».

ТОВ «Провесінь-Агроінвест», за даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, займається оптовою та роздрібною торгівлею продуктами харчування, зокрема, фруктами й овочами, напоями та тютюновими виробами. Крім того, займається організацією будівництва, торгівлею сільськогосподарськими машинами й устаткуванням. Кінцевими бенефіціарами є Тарас Квасниця, Андрій Ільчишин, Павло Власюк, Ірина Добощак, Валерій Овчарук.

Інтерфакс-Україна

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!