Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В Одеській області на аукціони виставлять 2500 га земель для інвестицій

Поділитись:
В Одеській області на аукціони виставлять 2500 га земель для інвестицій

На Одещині у серпні та вересні землевпорядники планують провести земельні аукціони, на яких запропонують інвесторам придбати права оренди на 80 земельних ділянок. Загальна площа масивів становить 2509 га. Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Для інвестицій запропонують землі сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів, які призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Ділянки, що виставляються на земельні торги, знаходяться на території Ананьївського, Арцизького, Березівського, Білгород-Дністровського,Біляївського, Болградського, Великомихайлівського, Іванівського, Ізмаїльського, Кодимського, Любашівського, Миколаївського, Овідіопольського, Ренійського, Роздільнянського, Савранського, Тарутинського, Ширяївського районів Одеської області.

Стартова річна орендна плата встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки землі (при визначеному законодавством рівні не менше 3%) та сумарно складає 5,121 млн. грн.

Нагадаємо, з початку року в Одеській області на земельних аукціонах продали права оренди на 49 земельних ділянок. Інвестори взяли у користування землі загальною площею понад 1,773 тис. га. За результатами торгів, до бюджетів місцевих громад спрямували 3,93 млн. грн.

Встановлена за підсумками аукціонів орендна плата утричі перевищила стартову вартість та у стільки ж разів ‒ середню орендну плату сільськогосподарських угідь на Одещині.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!